wtorek, 11 czerwca 2019

Supermarket


Niedaleko mnie jest ogromny supermarket. Bardzo stary, z tradycjami. Otworzyli go tak dawno temu, że już chyba nikt nie pamięta kiedy. Dawniej wszyscy robili w nim zakupy. Teraz ludzie wolą kupować gdzie indziej.

Obok tego supermarketu jest parking. Nigdy nie zdarzyło mi się abym nie miał gdzie zaparkować. Nie brakuje też koszyków i nie ma kolejek przy kasach.

W supermarkecie cisza i spokój. Bez pośpiechu można zrobić zakupy. Przestrzeni do chodzenia i oglądania jakiej w żadnej, nawet największej i najbardziej ekskluzywnej galerii handlowej nie znajdziecie.

Wybór produktów przyprawia o ból głowy. Trudno się człowiekowi zdecydować. Codziennie wyprzedaże i promocje. Produkty tylko od lokalnych dostawców. Za to wszytko świeże i ekologiczne.

Supermarket jest otwarty od poniedziałku do niedzieli, 24 h/ na dobę. Tworzy sieć na terenie całego kraju. Nikt nie ma tylu oddziałów, co ten supermarket.

Wszystko w nim jest za darmo! To jeszcze nic. Pewnie mi nie uwierzycie, ale najdziwniejsze jest to, że w tym moim supermarkecie nie ma ludzi...

8 komentarzy:

 1. Pięknie napisane :) Czy pierwsze z lewej są łodygi barszczu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooooo widzisz, ja niedawno byłam w podobnej aptece ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale. U mnie też taki jest, kolejek nie widziałam nigdy :-) Dzięki wielkie za nieustającą inspirację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Klaniam Sie. I mam pytanie, czy Sa ziola na obnizenie czerwonych krwinek? Ppzdrawiam Rafi

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam. Jakie ziola na obnizenie czerwonych krwinek? Ppzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy chodzi o nadkrwistość, czy o zwiększoną krzepliwość krwi (za gęsta)? Przy zbyt "gęstej" krwi i zwiększonej krzepliwości używa się zioła nostrzyka, dokładnie wg zaleceń dra Różańskiego, jest silnie działającym ziołem. To schorzenie może prowadzić do wielu poważnych chorób, np zakrzepicy, nie obejdzie się bez konsultacji z lekarzem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Chodzi o ga duzailosc czerwonych krwinek w organizmie. Dziekuje I pozdrawiam

   Usuń